TIF Forside » Bestyrelse
Badminton/bordtennis                            Uden formand                                            mail: Irma.meyer@fiberpost.dk Indoor Cycling                                                        Ursula Madsen                                                      mobil: 3074 0920                                                      mail: spinning@toerring-if.dk Fodbold Senior                                              Claus Broch Hansen
Mobil: 2790 0711                                                   mail: fodbold-senior@toerring-if.dk
Fodbold Ungdom                                       
Anette Bergstrøm
mobil: 2242 9304
​Mail: fodbold-ungdom@toerring-if.dk 
Gymnastik                                                 Hanne Kanstrup                                   mobil: 2089 0082                                   mail: gymnastik@toerring-if.dk Håndbold                                                               Uden formand                                                        mail: haandbold-ungdom@toerring-if.dk          haandbold-senior@toerring-if.dk Skydning                                                           Vagn Koch                                                       mobil: 3033 7998                                                mail: skydning@toerring-if.dk Svømning                                                  Birgitte Clausen                                             mobil: 2870 6232                                             mail: svoemning@toerring-if.dk 
clausen77@outlook.dk
Triathlon                                           
Olav Dam Kanstrup                                     mobil 2967 3503                                     mail: svoemning@toerring-if.dk
Sponsor                                                                Dagny Fyhn                                                          mobil 6178 2124                                                      mail: sponsor@toerring-if.dk Næstformand og Klub Frivillig kontaktperson    Vivian Horsted Kristensen                                        mobil 2811 8785
mail: naestformand@toerring-if.dk 
Bane og kridt ansvarlig
Kjeld Jensen
Rosavej 35, 7160 Tørring
mobil: 4126 9902
mail: kjeld.jensen@fiberpost.dk
Formand
Uden formand
mail: formand@toerring-if.dk
Kasserer
Irma Meyer
Rosavej 35, 7160 Tørring
mobil: 3190 2369
mail: kasserer@toerring-if.dk
Sekretær
Annette Juul Hansen
Overbygård 4, 7160 Tørring
tlf: 7580 2258 - mobil: 5154 8371
mail: sekretaer@toerring-if.dk
Hjemmebane
Gudenåcenteret
Kirkevej 10, 7160 Tørring
mobil: 3069 2405
mail: info@gudenaacenteret.dk
Ansvarlig for hjemmeside og Conventus Hanne Kanstrup.
Mobil 20 89 00 82 
Mail: Brejnbjerggaard@fibermail.dk
Navn *:  

E-mailadresse *:  

Besked *:  

*  Skal udfyldes
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Hvis du har brug for at kontakte os: Find relevant tlf.nr. eller mail-adresse under Bestyrelse eller Udvalg.