Tørring Idrætsforening

Kig forbi vores webshop

Vi har altid masser af lækre medlemstilbud! 

Bestyrelse


Outdoor Cycling

John Lauth

Mobil: 26391265
cycling@toerring-if.dk

Indoor Cycling
 

Ursula Madsen


Mobil: 3074 0920
spinning@toerring-if.dk

Fodbold Ungdom

Anette Bergstrøm

Mobil: 2242 9304
fodbold-ungdom@toerring-if.dk

Gymnastik

Torben Rørmose Stadsholt

Mobil: 5150 2641
gymnastik@toerring-if.dk

Håndbold

Mette Meyer Fyhn


Mobil: 20 95 35 08

haandbold@toerring-if.dk

 



 

Skydning

Vagn Koch

Mobil: 3033 7998
skydning@toerring-if.dk

Svømning

 

 

Mobil: 4411 5708

svoemning@toerring-if.dk

Triathlon


Helle Battersby

triathlon@toerring-if.dk

Badminton

 

Uden formand


badminton@toerring-if.dk

Hjemmebane

Gudenåcenteret

Kirkevej 10, 7160 Tørring
Mobil: 3069 2405
info@gudenaacenteret.dk

Bane og kridt ansvarlig


Ole Schreiber

E-post: ole@schreibers.dk
Tlf.: 61272253

 

 

Sponsor-udvalg

Dagny Fyhn

Mobil 6178 2124
sponsor@toerring-if.dk

Kasserer

Irma Meyer

Mobil: 3190 2369
kasserer@toerring-if.dk

Sekretær

Annette Juul Hansen

Tlf: 7580 2258 | Mobil: 5154 8371
sekretaer@toerring-if.dk

Caféen

 

Charlotte Lykke Petersen


Mobil: 2844 5586
cafe@toerring-if.dk

Padel
Jesper Rosenvold Jacobsen

 

Tlf.: 31514626
rosenvold81@gmail.com

Formand

Per Thomsen

Mobil 40 28 10 29
formand@toerring-if.dk

Næstformand
 
Steen Jong Villumsen

Mobil: 4027 9727
naestformand@toerring-if.dk 

TIF's sponsorer

De hjælper med at gøre det hele muligt

Besøg TIF's Facebook-side
Tørring Idrætsforening | Kirkevej 10 | 7160 Tørring | Tlf. 31 90 23 69 | webmaster@toerring-if.dk